VARIKLIO DIAGNOSTIKA +5 VARIKLISTAI DYZELISTAI

Atlikta variklio diagnostika? Reikalingas variklio kapitalinis remontas? Reikia gero variklisto Kaune Vilniuje Klaipėdoje? Skambink mums - patikrinsime variklį ir suremontuosime pas save vietoje. ADC LT - viskas vienoje vietoje

1.

VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA ADC-LT

5 Geriausi variklistai visada kartu

Reikalinga variklio diagnostika? Ką Jūs darote. Važiuojate į bet kurį servisą ir prašote atlikti variklio patikrą.

Kaip Jums ją atlieka? Pasijungia diagnostikos įrangą ir papasakoja galimus matomus ir nematomus gedimus.

Kas toliau? Dažniausiai toliau važiuojate ten, kur vėl darys diagnostiką iš naujo ir … greičiausiai vėl nieko negalės padaryti.

Pasakys, kad reikia gero variklisto.

Taigi… Pas mus viskas kitaip. Jeigu jau darome variklio diagnostiką Kaune Vilniuje Klaipėdoje – nesvarbu… Padarysime taip, kad visus gedimus pašalinsime pas save autodirbtuvėse.

2.

KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS ADC-LT

Nuo variklio diagnostikos iki kapitalinio…

Tikrai labai dažnas atvejis – kai atlikus variklio elektronikos patikrinimą šveičiasi ir rimtas variklio kapitalinis remontas.

Tai dažniausiai nutinka prie tokių simptomų kaip netolygus variklio darbas arba garsai variklio viršuje arba apačioje.

Tuomet į pagalbą imame savo kolegas variklistus, kurie jau imasi didesnių darbų – tokių kaip variklio išėmimas, variklio defektacija, variklio remontas.

Daugiau čia : Variklio remontas Kaune, Variklio remontas Klaipėdoje, Variklio remontas Vilniuje

Dirbdami kartu – visada gauname patį geriausią rezultatą, koks tik yra įmanomas. Turite žinoti, kad norint profesionaliai sutvarkyti automobilio variklį – tobuliausias variantas – kai dirba variklistai ir diagnostikai vienoje komandoje.

Dažniausiai tie, kurie gerai remontuoja variklius – dirba vieni, o tie, kurie atlieka variklio diagnostiką – taip pat neturi galimybės pas save atlikti rimtesnių darbų. Pas mus situacija kita – mes pasirūpiname viskuo, kai yra bėdų variklio skyriuje.

3.

VARIKLIO KEITIMAS ADC-LT

variklio keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Variklio keitimas po diagnostikos

Taip pat labai dažna situacija, kai po atliktos variklio patikros ir nustato variklio stūmoklinės grupės ar apatinės bloko dalies nusprendžiama keisti variklį.

Yra tokia skaičiuoklė: jeigu įmanoma nupirkti naudotą variklį iki 1000,- Eurų – variklio remontas ekonomiškai nėra racionalus…

Nebent pinigai nesvarbu ir norite susiremontuoti savo variklį su garantija

Žinoma, niekada nėra jokios garantijos, kad nusipirksite gerą variklį. Gali būti taip, kad nupirktas naudotas variklis užsikurs ir dirbs gražiai.

Tačiau pravažiavus 1000 km gali pasirodyti, kad ryja tepalus arba dinginėja po truputį antifrizas – aušinimo skystis. Nuo tokios rizikos taip pat niekas nėra apsaugotas. Tokia rizika visada išlieka. https://variklistai.lt

4.

VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TUNING ADC LT

chip tuningas kaune vilniuje klaipedoje variklio galios didinimas

Variklio Chip Tuning kai reikia gudraus sprendimo

Dar vienas momentas, kai gali prireikti mūsų pagalbos sprendžiant variklio nusidėvėjimo problemas – tai variklio galios korekcija – Chip Tuning.

Chip tiuningas – galios didinimas / mažinimas – gali būti atliekamas ne tik kai norite smagiau važiuoti savo automobiliu, bet kai yra pavyzdžiui žemesnis suspaudimo laipsnis degimo kameroje.

Arba problema su dyzeliniais purkštukais. Tai galima spręsti atliekant tam tikras algoritmo korekcijas – tiek į vieną pusę, tiek į kitą.

Pavyzdžiui norint sumažinti dūmingumą, kurį per didelį fiksuoja techninės apžiūros darbuotojai, galima šiek tiek sumažinti galią. ChipTiuningas.lt

Arba atvirkščiai – kai trūksta galios, automobilis atrodo labai „bukas” – taip pat galima tokius dalykus pataisyti koreguojant tam tikrus parametrus – kai atliekamas variklio galios koregavimas – Chip Tuning procedūra.

5.

VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMAS ADC-LT

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje adc lt

Grandinės keitimas – kada reikia keisti?

Nauji automobiliai – nauji gedimai. Ar žinojote, kad nusipirkus naujesnį automobilį nuo 2010 pvz. metų su rida 200.000 reikės pasikeisti grandinę

Paprasčiausio variklio grandinės keitimas prasideda nuo 600-700 Eurų. To nepadarius – galima tikėtis labai didelių išlaidų, o kartais net variklio keitimas.

Grandinės garantija mažesnio litražo varikliams yra iki 120.000 – 140.000 km. Po tokio kilometražo – kada ji nutrūks – niekas nežino.

Tam tikrais atvejais galima nustatyti grandinės būklę. Tai daroma su diagnostikos įranga arba kai kuriais atvejais kitais metodais.

Tikrinant sinchronizaciją – galima pamatyti nuokrypį nuo leistinos normos. Tai reiškia, kad grandinės įtempėjas jau nebesugeba susitvarkyti su savo užduotimi. Tai gana nesunkiai galima pastebėti, jeigu žinai ką prietaisas turi rodyti.

Daugiau info čia: Variklio grandinės keitimas Kaune, variklio grandinės keitimas Klaipėdoje, variklio grandinės keitimas Vilniuje

KONSULTACIJOS + REGISTRACIJA

AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA

KOLEGOS PARTNERIAI:

bmw servisas kaune vilniuje klaipedoje

PASIRINK SAVO AUTOMOBILĮ

Skambinkite dabar +37060147242