APIE MUS ADC LT

Profesionalus automobilių diagnostikos ir remonto centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje

PROFESIONALI „ADC LT„AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA 

KODĖL MES?

„ADC” diagnostikos centras – tai profesionalus automobilių remonto centras, kuriame diagnostika – atliekama vadovaujantis griežtais automobilių patikros standartais

1.

KODĖL TIK LOGIŠKI REMONTO SPRENDIMAI?

Po kiekvienos kompiuterinės patikros – meistrai gauna informacijos, kuria kryptimi atlikti tolimesnius tikrinimo veiksmus.

Po kiekvienos kompiuterinės diagnostikos procedūros galite rinktis – norėsite gauti išsamų remonto ir tolimesnės patikros sprendimą ar aiškinsitės viską toliau patys. Jeigu jūs esate meistras ar mėgėjas pasiremontuoti pats – jums tikrai tokia patikra bus naudinga.

2.

PASIRINKITE TEISINGĄ PASLAUGĄ IŠ ANKSTO:

Tačiau… jeigu nesate nei vienas, nei kitas (T.Y. NEI MEISTRAS NEI MĖGĖJAS) – vien tik kompiuterinė diagnostika Jums bus ne tik, kad nenaudinga, bet gali įvelti ir į nereikalingus remontus… Taigi,  Todėl reikia suprasti patį svarbiausią momentą apie kompiuteriniu būdu atliekamą automobilio patikrą:

3.

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA NURODO TIK GEDIMO VIETĄ!

Beveik 90 % proc. automobilių, kurie turi vienokio ar kitokio pobūdžio gedimo simptomus, reikalingi papildomi testai. Ir nuomonė, kad per kompiuterinės įrangos informacijos išvesties kanalus yra nurodoma, kurią automobilio dalį reikia keisti – yra labiausiai paplitusi tarp visų vairuotojų. Deja, ši nuomonė klaidina visus iki vieno…

Įrangos pagalba palengvinamas darbas tik serviso specialistui, kuris vadovaujantis gauta informacija, gali atlikti tolimesnius veiksmus, siekiant nustatyti tam tikros sistemos pažeidimo vietą. Kitaip sakant, „durti pirštu į problemą”

4.

RANDAME GEDIMUS IR SUREMONTUOJAME

Sugebame surasti gedimus net tada, kai po atliktos kompiuterinės diagnostikos neįmanoma nieko konkretaus pasakyti. Tai – vienas iš didžiausių mūsų meistrų privalumų

Kitaip sakant, kompiuterinė diagnostika – tai kelrodis, kuris protingo meistro rankose, nurodo kokia kryptimi eiti – norint neprisipirkti tariamai neveikiančių arba blogai veikiančių automobilio dalių.

5.

LOGIKA + PATIRTIS TAI YRA SVARBIAUSIA!

Kokia mūsų logika ir kaip mums tai pavyksta padaryti, galite pažiūrėti pradiniame mūsų tinklapio puslapyje spausdami čia >>>  Manau bus labai pravartu – nes žinosite kokiems žmonėms paliekate savo vieną iš brangiausių turtų – automobilį. Na, o dabar sudarėme sąrašą mūsų servisuose atliekamų paslaugų:

Auto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

6.

DAROME TOKIUS DARBUS, KURIŲ DAUG KAS NENORI…

Atliekame daug nestandartinių darbų, kuriuos dažnai atsisako apsiimti kiti autoservisai – tai sunkiai nustatomų gedimų paieška ir remontas, skendusių automobilių elektros sistemų atkūrimas ir valdymo blokų tarpusavio adaptacija. Programuojame kompiuterius ir atstatinėjame originalius failus į pradinį lygį.

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARO

Autoelektrikai + Diagnostika + Remontas

REMONTUOJAM NEREMONTUOJAMUS

Taigi, jei turite nestandartinį gedimą, galite drąsiai skambinti. Maloniai bendraujame ir visada stengiamės padėti. Jeigu ne darbais, tai bent patarimais. Tai aktualu ypač tiems, kurie gyvena toliau nuo Vilniaus ar Kauno miesto. Mūsų kontaktai aukščiau – pasirinkite iš viršutinio MENIU .

KOLEGOS PARTNERIAI:

bmw servisas kaune vilniuje klaipedoje

PASIRINK SAVO AUTOMOBILĮ

Tel: +37060147242

Skambinkite dabar +37060147242