TESLA DIAGNOSTIKA REMONTAS+ PATIKRA PRIEŠ PIRKIMĄ

Reikalinga Tesla diagnostika prieš pirkimą Kaune Vilniuje Klaipėdoje? Reikalinga Tesla diagnostika - kai dega įspėjamoji lemputė prietaisų skydelyje? Dega lemputės valdymo skydelyje? ABS SRS ESP ir kitų Tesal sistemų remontas? Skambinkite dabar!

tesla-diagnostika-remontas-patikra-pries-pirkima-kaune-vilniuje-klaipedoje

Tesla diagnostika + patikra prieš pirkimą

TESLA automobilių diagnostika Vilniuje ir Kaune ADC centre – automobilių patikra prieš pirkimą ir skubi diagnostika su remonto galimybe vienoje vietoje – mūsų servise

Auto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Taigi išvada:

Originali Tesla įranga ir profesionalūs meistrai

Važiuojate tikrinti tik pas tuos, kurie turi profesionalią įrangą ir didelį žinių bagažą, kurio reikės norint suremontuoti atsiradusį TESLA automobilio gedimą:

DAŽNIAUSI TESLA GEDIMAI – KADA REIKIA MŪSŲ PAGALBOS:

  1. TESLA netraukia – dingo TESLA automobilio trauka kartais arba pastoviai netraukia
  2. TESLA pilasi baltais dūmais
  3. TESLA automobilis gęsta – užgesta tik užkūrus arba dirbant ant laisvų apsukų
  4. Nedirba TESLA variklis – TESLA variklis purtosi, dreba, arba pradėjo kalti – jau kala
  5. Sugedo TESLA turbina – apie turbinas skaitykite čia „Turbinų remontas Kaune ir Vilniuje www.turbinuservisas.lt”
  6. Sugedo TESLA Egr vožtuvas – galbūt jau kažkas tai nustatė arba bandė atspėti
  7. Sugedo TESLA dyzelinis purkštukas – TESLA purkštukų remontas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių TESLA automobilių gedimų
  8. Dega TESLA tepalo lemputė prietaisų skydelyje
  9. Sugedo arba nebedirba pilnu pajėgumu TESLA Dpf/fap suodžių filtras www.dpffiltras.lt daug nTESLAngos informacijos kaip Dpf filtrai gali pakenkti jūsų TESLA varikliui
  10. Na ir jeigu jau kažkas jums pasakė, kad reikalingas TESLA variklio remontas – būtinai apsilankykite mūsų Variklio Daignostikos Centre, nes dažnai būna taip, kad gedimas nustatytas netinkamai ir TESLA kapitalinio variklio remonto visai neprireiks,,,

TESLA DIAGNOSTIKA – KĄ DAROM?

Jeigu reikia – atliekame TESLA automobilių diagnostiką prieš pirkimą – TESLA diagnostika ir servisas VilniujeTESLA diagnostika ir servisas KauneTESLA diagnostika ir servisas Klaipėdoje

Kompiuterinė TESLA diagnostika skubos tvarka – atliksime TESLA patikrą tą pačią dieną Kaune Vilniuje ir Klaipėdoje. Nesvarbu ar atsirado gedimas ar reikalinga TESLA defektacija po pirkimo.

Nereikės ieškoti kur susiremontuoti TESLA automobilį po diagnostikos. Visas pilnas TESLA servisas ir profesionalus remontas – viskas vienoje vietoje.

REGISTRUOKIS TESLA DIAGNOSTIKAI IŠ ANKSTO TELEFONU:

AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA

Kaune Vilniuje Klaipėdoje

1.

TESLA VARIKLIO DIAGNOSTIKA IR PRIEŠ PIRKIMĄ IR ATSIRADUS GEDIMUI

Tesla elektrinio variklio patikra – atsirado gedimas?

Tikriname TESLA variklius nuo pačio seniausio ik šių metų modelių.

Dirbame tik su originalia įranga. Turime tiek patirties, kad kartais dalyvaujame gamintojo technikų konciliuomuose dėl tam tikrų klausimų, susijusių su specifiniais gedimais.

Po atliktos TESLA variklio diagnostikos – visada turime galimybę remontuoti pas save dirbtuvėse, o ne siunčiame klientą laimės ieškoti kažkur po platų pasaulį.

Tesla elektrinio variklio diagnostika prieš pirkimą Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Norite patikrinti perkamo TESLA automobilio variklį ir jo elektroniką? Jokių problemų – padarysime. Ir dar tai atliksime skubiai.

Atminkite, kad TESLA variklio patikra prieš pirkimą – tai vienas svarbiausių momentų pirkėjui.

Atlikus TESLA variklio patikrą kartu su pardavėju – galėsite jaustis daug saugiau sudarę sutartį. Jau nekalbant ir neskaitant derybų, jeigu matomi tam tikri defektai.

Ir nepamirškite, kad… Labai dažnai nusipirkus automobilį variklio remontas būna reikalingas iš karto po tepalų pakeitimo

2.

PILNA TESLA VALDYMO BLOKŲ PATIKRA PRIEŠ PIRKIMĄ ARBA PO JO

pilna auto diagnostika pries pirkima kaune vilniuje k

Pilna Tesla patikra 1000%

Labai dažnai nutinka taip, kad žmonės tikrina savo TESLA automobilį po pirkimo, o ne prieš.

Tai nėra labai protinga praktika – tačiau jau geriau iš karto po pirkimo, nei po pusės metų, kai išlindo gedimas rimtesnis.

Taigi… Dabar Jums liko patiems nuspręsti – kada tikrinti TESLA automobilį – prieš perkant, ar po pirkimo.

Turite žinoti, kad tikrinant TESLA automobilį prieš pirkimą, galima sužinoti net tik gedimų istoriją, bet ir originalios ridos rodmenis, jau nekalbant apie gyvus parametrus tam tikrų sisteminių komponentų.

3.

TESLA ABS SRS ESP KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA – AR REIKIA?

Ar verta patikrinti Tesla ABS ESP SRS sistemas?

Tai sistemos – kurias beveik visada pamirštama patikrinti prieš pirkimą.

Labai dažnai būna išprogramuotos klaidos arba paslėptos lemputės senesnių automobilių skydeliuose.

Visas įdomumas prasideda tada, kai neveikia visi 4 varantys ratai arba atėjus žiemai pamatai, kad ABS nerasta – nors jokių lempučių degančių skydelyje – nerasta.

Remontuojame ir elektrinę ir mechaninę ABS ESP SRS dalį. Surandame gedimo priežąstis ir jas pašaliname per pakankamai trumpą laiką.

Reikia pagalbos? Skambinkite dabar!

4.

KIEK KAINUOJA TESLA DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE IR KLAIPĖDOJE?

TESLA diagnostika ADC diagnostikos centre šiandien kainuoja nuo 25 iki 45,- Eur. Priklausomai nuo modelio ir metų, kuriais pagamintas automobilis.

Priklausomai nuo to, koks gedimas ir ko jūs norite – sužinoti, kas neveikia ar ką reikia keisti ir remontuoti? Sužinoti kas neveikia – bus visada pigiau, nei išsiaiškinti ką reikia pakeisti ar sutaisyti… apie tai plačiau telefonu.

Visų pirma todėl, kad mūsų autodiagnostikos specialistai po atliktos automobilio diagnostikos gali pašalinti patys atsiradusį gedimą.

Tuo tarpu, kai daugelis atliekančių tokias paslaugas – konstatuoja tik faktą, kuris automobilio mazgas neveikia, kitaip tariant nebeatlieka savo funkcijos. Taigi, taupote pinigus protingai… Nes …

5.

KAIP MES JUMS SUTAUPYSIME ? NEMĖTYKITE PINIGUS Į DANGŲ!

Jeigu jūs atlikote TESLA auto diagnostiką ir jums pasako, kad reikės ieškoti meistrų, kurie jums pašalins gedimą – reiškia vieną paprastą dalyką: nuvažiavę pas tuos, kurie sugebės jūsų TESLA automobilį suremontuoti – vistiek privalėsite dar kartą susimokėti už diagnostiką…

Štai jums ir klausimas:

Sumokėti geriau jau keletą eurų brangiau ir gerai bei pakankamai greitai išspręsti automobilio problemą ar ieškoti, kas daro TESLA automobilio diagnostiką pigiausia kaina, o po to ieškoti, kas galės užsiimti automobilio remontu iš esmės ir iki galo…

6.

KODĖL DAUGUMĄ LOGIKA BESIVADOVAUJANČIŲ VAIRUOTOJŲ RENKASI MŪSŲ ŽINIAS IR PATIRTĮ?


Pas mus daugiausia klientų tokių, kurie jau atliko ne vieną autodiagnostikos procedūrą, o jų TESLA remontu taip niekas rimtai ir nepanoro užsiimti.

7.

TESLA AUTOELEKTRIKAS – 3 VIENAME TESLA SERVISE

Labai dažnai nutinka taip, kad reikalingas TESLA elektrikas tam tikrai specifinei operacijai / darbui atlikti. Taigi, mes turime beveik visas galimybes išspręsti bet kokią TESLA elektronikos problemą.

Mūsų elektrikai – specializuoti pagal savo sritį, todėl nesvarbu ar Jums bus reikalingas TESLA rakto programavimas ar variklio valdymo bloko keitimas, ar komforto sistemų įrengimas – viskas pasidaro vienoje vietoje.

KOLEGOS PARTNERIAI:

automobiliu servisas klaipedoje

Tesla Model S diagnostika remontas servisas Vilniuje Kaune KLaipėdoje
Tesla Model X diagnostika remontas servisas Vilniuje Kaune KLaipėdoje
Tesla Model 3 diagnostika remontas servisas Vilniuje Kaune KLaipėdoje
Tesla Model Y diagnostika remontas servisas Vilniuje Kaune KLaipėdoje
Tesla Semi diagnostika remontas servisas Vilniuje Kaune KLaipėdoje

Skambinkite dabar +37060147242