DYZELIŲ REMONTAS

PROTINGAS DYZELIŲ REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

Automobiliu kompiuterine diagnostik pries pirkima Vilniuje Kaune Kliapedoje gera kaina

Dyzelinių variklių remontas Kaune ir Vilniuje – arba ką apie tai galvoja žmonės, kuriems sugenda jų dyzeliukas?

Kadangi Variklio diagnostikos Centras – dabar jau galima drąsiai sakyti, jog visas mūsų gyvenimas, norėčiau paliesti keletą pačių svarbiausių klausimų, kurie ypač aktualūs santykiuose tarp klientų ir autoservisų ir ypač kai atliekama dyzelinio automobilio diagnostika ar dyzelio remontas… dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARO

geri autoelektrikai
Autoelektrikai + Diagnostika + Remontas

a) Ko tikisi klientai atvykę į autodirbtuves pasidaryti automobilio diagnostikos dyzeliams?

Turbūt pats klausimas suformuluoja atsakymą, kad klientas tikisi to, ko ir atvyko, kad tos srities specialistai greitai ir kokybiškai aptarnaus klientą, išsiaiškins, kokios paslaugos klientas nori ir suteiks profesionalias konsultacijas ir paslaugas, liečiančias dyzelinio automobilio gedimus.

b) Kas labiausiai erzina klientus dyzelius remontuojančio autoserviso darbe?

Ne tik autoserviso darbe, bet ir kitų sričių darbuose klientus labiausiai erzina :

1. Atėjau į įmonę, o ten visi užsiėmę ir niekas nekreipia į tave dėmesio.
2. Paaiškinau ko noriu, nelabai kas ką suprato ir toliau niekas nesigilina.
3. Sutariau, kad atlikus paslaugą (autodiagnostiką) apie tolimesnius darbus informuos, bet reikia pačiam skambinti ir klausti, nes jau praėjo sutartas laikas ir niekas neinformuoja.
4. Palikau automobilį pakeisti konkrečią detalę, bet darbuotojai nusprendė, kad reikia pakeisti dar porą, manes apie tai neinformavo ir pateikė sąskaitą 700,- Lt daugiau nei sutarta.

c) Kaip turėtų elgtis autoservisas, kad klientai būtų visada patenkinti ?

  • Pirmiausiai su klientais reikia bendrauti. Visi žmonės ir su visais įmanoma susikalbėti, rasti sprendimus informacijos apsikeitimo būdu.
  • Laikytis susitarimo (sutarto laiko,kainos ir kt) Jei kažkas keičiasi įspėti, atsiprašyti už nesklandumus.
  • Kad klientas būtų patenkintas, jis turi gauti grupę paslaugų – malonų aptarnavimą – profesionalią konsultaciją – kokybišką paslaugą ar prekę – konkurencingą kainą -patogumą – klientas turi jausti teorinį įsipareigojimą įmonei, dėl kurio jis nuolat vyksta į tą patį servisą (draugišką elgesį, pastovaus kliento privaluma ir kt).

d) Kaip turėtų elgtis klientai, kad autoserviso darbuotojai automobilio diagnostikos metu juos suprastų teisingai?

Klientai yra labai skirtingi žmonės ir mes jų visų nepriversim elgtis ar kalbėti taip, kad mes juos lengvai suprastume 🙂 Čia yra mūsų darbas ir menas susikalbėti su kiekvienu klientu taip, kad kuo mažiau kiltų nesusipratimų.

Arba nesudaryti sąlygų kilti problemoms: nežadėti neįvykdomų dalykų (nauja detalė už pusę kainos ir bus sutvarkytas automobilis už valandos, nors puikiai žinau, kad darbų turim tiek, kad geriausiu atveju bus vakare). Stengtis, kad klientas žinotų mūsų tvarką, kur turi palikti automobilį, kam paduoti raktelius ir pan.)

Leave a Reply

Skambinkite dabar +37060147242