DPF FILTRAI - IŠPROGRAMAVIMAS AR PLOVIMAS?

Dpf filtrų valymas išpjovimas išprogramavimas . Nauji dpf filtrai - originalūs nauji ir naudoti ir neoriginalūs pakaitalai.

DPF FAP FILTRAI IR KATALIZATORIAI

Šiandien pati aktualiausia tema dyzelinių variklių remonto sektoriuje – tai Dpf Fap kietųjų dalelių filtrai. Kurie ypač brangūs jeigu pirkti originalą. Kainos prasideda nuo 700,- eurų ir siekia net 2300,- eurų. Klausimas: kaip spręsti tokią brangiai kainuojančią dyzelio problemą?

PIRKTI NAUJĄ DPF SUODŽIŲ FILTRĄ AR PAŠALINTI VISAM LAIKUI?

 

Na, toks dalykas, kaip naujo dpf suodžių filtro pirkimas šiandien manau nediskutuotinas. Kodėl? Todėl kad Lietuvos rinkoje yra alternatyvų tokiam sprendimui. Jeigu kam aktualu apie tai sužinoti plačiau, galite apsilankyti Dpf servise jų puslapis www.dpffiltras.lt Rasite tikrai viską nuo A iki Z apie šios problemos sprendimo metodus. O jie gali būti štai tokie:

DPF FILTRO REMONTAS – SPRENDIMAI:

  1. Dpf suodžių filtro valymas
  2. Dpf suodžių filtro programinis išjungimas ir fizinis filtro pašalinimas
  3. Neoriginalaus suodžių filtro pirkimas  

KIEK KAINUOJA DPF FILTRO VALYMAS?

Apie visus valymo niuansus ir valymos kainas mes jau rašėme štai čia dpf filtrai http://www.autotau.lt/dpf-filtru-servisas-valymas-ar-ispjovimas/ 

Šiaip jeigu nuoširdžiai kalbant, dpf valymas yra labai protingas sprendimas, tačiau jeigu jūs skaitote šias eilutes, greičiausiai su savo automobiliu jau pavėlavote į „valymo traukinį”. Nors niekas nedraudžia pabandyti jį išvalyti. Kartais rezultatas gali ir nudžiuginti…

truputis info čia http://www.dpfvalymas.lt

KAS KIEK LAIKO REIKIA VALYTI

DPF SUODŽIŲ FILTRĄ?

Auto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Kodėl? Todėl, kad valymą reikia atlikti lygiai taip pat reguliariai, kaip ir variklio alyvos keitimą. Jeigu visi pradės keisti varikliui tepalus kas 100.000 km? Kaip manote, kokios būklės tada bus šie varikliukai?  Visai arti „pabaigos”… Manau mintis gana aiški.

Visas įdomumas yra tame, kad variklio neišimsi iš automobilio… Nors įmanoma. Įmanoma įdėti elektra varomą variklį pas aukštos klasės autoelektronikos specialistus ir svarbiausia Lietuvoje. Tik labai daug kainuoja… Ir tai daro žmonės, kuriems nesvarbu kaina.

O šiandien mums labiausiai ir rūpi už kiek galima nusipirkti naują suodžių filtrą arba už kiek galima jį išprogramuoti, kitaip tariant pašalinti.

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARO

AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA

KIEK KAINUOJA DPF SUODŽIŲ FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS?

Apie kainas žiūrėkite ankstesniame mūsų straipsnyje (nuoroda auksčiau). Keletu žodžių galima pasakyti, kad ši paslauga svyruoja nuo 80 iki 150 eurų. Tačiau tai tik viena dalis darbo. Reikia nepamiršti, kad pakoregavus variklio valdymo bloko pagrindinį algoritmą reikia dar atlikti ir antrą darbo dalį.

Tai fizinis dpf filtro pašalinimas. Apie jį reiktų pakalbėti plačiau, nes tai turbūt daug sudėtingesnis  darbas nei programinė korekcija. Kodėl? Nepabėkite… Skaitykite toliau:

KIEK KAINUOJA DPF FILTRO IŠPJOVIMAS?

Fizinis dpf filtro šalinimas kartais būna labai paprastas ir kaina gali būti apie 50,- eur, o kartais toks darbas gali kainuoti ir 150,- ir daugiau eurų. Viskas priklauso ne tik kaip lengvai ar sudėtingai atsisuks varžtai kuriuo jis įtvirtintas išmetimo sistemoje, bet apskritai kurioje vietoje jis randasi.

Kartais lengviau yra išimti turbokompresorių nei patį suodžių filtrą. Kalba eina apie kai kuriuos Audi ir Volkswagen modelius. Prie šių automobilių dažnai meistrai praleidžia ir po visą dieną…

Taigi 2 darbai – jeigu juos abu gerai atliksite, Dpf filtras bus visam laikui pamirštas. Jeigu neturite gero duslintuvų remonto serviso, galiu parekomenduoti www.duslintuvucentras.lt meistrus. Jie Dpf serviso kolegos ir partneriai. O jeigu apibendrinus – du servisai viename.

KIEK KAINUOJA NAUJAS ORIGINALUS DPF FILTRAS?

Atsakymas „Daug” Nerealiai daug. Žinoma jeigu kalba eina apie originalą.  Ir šis žodis labai tinkamas. Nes labai dažnai pasitaiko taip, kad automobilio rinkos kaina apie 3000,- eur, o originalaus dpf filtro – 1300,- eur.

KIEK KAINUOJA NE ORIGINALUS SUODŽIŲ FILTRAS?

Labai geras pavyzdys yra čia – paspauskite šią nuorodą naujas dpf filtras http://www.dpffiltras.lt/naujas-suodziu-filtras/ Galėsite paskaityti apie naujo kietųjų dalelių filtro kainų skirtumus. Tarp originalo ir naujo filtro pakeitimą ne tiesiogiai iš gamintojo…

DAUGIAU INFO: WWW.KATALIZATORIUS.LT SVETAINĖJE

Arba apsilankykite čia nuoroda: http://www.katalizatorius.lt/dpf-fap-filtrai/ paskaitykite ne tik apie tai, kas yra dyzelio dpf suodžių filtrai, bet dar ir apie tai – kad labai dažnai montuojami kartu su jais ir katalizatoriai, kurie turi daug  daugiau tauriųjų metalų nei dalelių filtrai…

 

Skambinkite dabar +37060147242