PIGI PEUGEOT DIAGNOSTIKA VDC CENTRE

VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

Peugeot automobiliai – maksimumas komforto už nedidelę kainą. Tačiau ir maksimumas gedimų už nemažą sumą… Jeigu jau esate čia, vadinasi jūsų Peugeot greičiausiai bus su šiais gedimais, kuriuos išvardinisime žemiau… Na, o dabar, nieko nelaukdami galite drąsiai registruotis pas mus, į Variklio diagnositkos centrą, kurį rasite Kaune Vilniuje ir jau greitai Klaipėdoje.

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARO

peugeot Automobilių patikra prieš pirkimąPeugeot kompiuterinė automobilių diagnostika

PAS MUS VAŽIUOJA TIE, KURIEMS:

 • Peugeot netraukia (dingo trauka)
 • Peugeot pradėjo dūminti (dūmina baltais, mėlynais, juodais dūmais
 • Reikalingas Peugeot turbinos remontas
 • Švilpia „Švilpauja“ turbina
 • Užsidegė „Check Engine“ lemputė prietaisų skydelyje
 • Nebeveikia : valytuvai, kondicionierius, elektriniai langai ir t.t.
 • Peugeot ryja daug kuro
 • Purtosi, dreba Peugeot variklis
 • Peugeot automobilis nebeužsikuria
 • Užsikuria ir užgęsta
 • Dingsta trauka važiavimo metu

KODĖL PEUGEOT REMONTAS PO AUTODIAGNOSTIKOS NEATLIEKAMAS? 

automobiliu patikra vilnius kaunas klaipedaAuto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Tai gedimai, apie kuriuos nenori girdėti nei vienas autoservisas. Kodėl? Todėl, kad jų suradimas ir pašalinimas užima tiek laiko, kad nei vienam servisui neapsimoka to daryti. Autoservisas turi turėti be galo gerą autodiagnostikos specialistą, kuris savo praktikoje atlikęs būtų bent 2-3 tūkstančius automobilio diagnostikų… Kuris galėtų per santykinai trumpiausią laiką patikrinti ir suremontuoti Peugeot automobilį…

KUO MES KITOKIE?

Visų pirma mūsų daug. Antra – jau dešimt metų specializuojamės būtent išskirtiniuose Peugeot automobilių gedimuose. Trečia – turime kitokią savo nuomonę apie tai, kaip turi būti remontuojami automobiliai apskritai autoservisuose. Apie tai galite paskaityti mūsų pagrindiniame puslapyje čia >>> www.automobiliudiagnostika.eu 

PATARSIM PAKONSULTUOSIM – NEGAILA… 

Kaip žinia – tokie meistrai brangūs… Tačiau visiems kartais sekasi – nes dabar galite mums paskambinti. Jei reikės patarsim pakonsultuosim ir po darbo valandų. Patarimų negailime niekada, ypač supratingiems ir taktiškiems Peugeot automobilių vairuotojams.

NESIUNTINĖJAM – VISKAS VIENOJE VIETOJE 

Bandysim atspėti, jog jūs jau kažkur darėte Peugeot kompiuterinę diagnostiką, tačiau tuo viskas ir pasibaigė. Remontuoti „Pežuką“ niekas taip ir nepanoro… Kodėl? Atsakymas truputį aukščiau parašytas. Paskaitykite dar kartą.

Mes darome viską, kad atlikta diagnostika pas mus jums būtų naudinga – kitaip sakant – po jos suremontuosim jūsų automobilį, kad netektų gailėtis, kad ne ten pakliuvote eilinį kartą.

PEUGEOT DIAGNOSTIKOS KAINA

Kainų politika pas mus taip pat išskirtinė – apie ją galite paskaityti iš viršutinio MENIU pasirinkę punktą „KAINOS“ Visa kainų politika remiasi vieninteliu tiklsu – atlikti ne tik Peugeot kompiuterinę diagnostiką kuo kokybiškiau, bet ir visą remontą apskritai nuo A iki Z kuo nepriekaištingiau.

PEUGEOT KATALIZATORIAUS PATIKRA

Ar žinojote, kad mes pradėjome teikti naują paslaugą – tai katalizatorių ir suodžių filtrų patikra. Šios patikros specifika – tai fizinė patikra naudojantis visiškai ne automobilių kompiuterine diagnostika. Taigi, Peugeot mašinos katalizatorius gali būti patikrintas profesionaliai. Tokiu būdu atpuola  bereikalingi remontai, kuriuos labai dažnai atlieka kiti autoservisai spėliodami gedimų priežąstis…

PEUGEOT AUTOMOBILIO NUOMA

Dar viena papildoma paslauga, kuri manome patiks visiems vairuojantiems Peugeot automobilius. Jei paliksite savo automobilį remontui, galėsime pasiūlyti Peugeot miniveno nuomą. Bendraujame su viena didžiausių nuomos bendrovių Lietuvoje www.autocar.lt – todėl už mažiausią kainą galėsite vairuoti savo mylimiausios markės automobilį.