KAS IR KUR GERAI DARO AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKĄ

AUTO DIAGNOSTIKA – VERSLAS AR PROFESIONALI PASLAUGA?

Automobilių diagnostika – arba kaip atskirti, kada autodiagnostika tik verslas, o kada profesionalaus automobilio serviso paslauga?

automobiliu patikra vilnius kaunas klaipeda

Auto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Kitaip tariant, kada diagnostika daroma tik su tikslu paimti pinigus už šią paslaugą, o kada – tik pirmas žingsnis visame galimame, kartais ir labai sudėtingame, remonto procese.

1. Automobilio patikra – kaip verslas

Truputis aiškumo šia tema. Visų pirma – ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kiekvienas žmogus panorėjęs gali tapti auto diagnostiku. Kaip juo tampama? Labai paprastai. Nusiperkama universali diagnostikos įranga, pasimokinama su ja dirbti. Ir prašau. Galima daryti automobilio patikrą, spausdinti lapą su klaidų kodais. Viskas čia normalu, viskas čia puikiai veikia. Visi patenkinti. Žinoma iki tam tikro lygio… Kol klientas nepaprašo nustatytą gedimą pašalinti…

Ar žinojote, kad automobilio patikrinimą atlikti yra 100 kartų naudingiau, nei atlikti nustatyto gedimo pašalinimą? Kodėl? Todėl, kad klaidų kodai rodo tik gedimo vietą. O remonto eiga pagal gedimų kodus yra labai įvairi – klausimas, kurioje remonto algoritmo stadijoje sustosite… Plius, klientui remonto kainą nustatyti labai sunku. Nors visi labai to nori, bet niekas supranta, kaip čia viskas vyksta.

2. Automobilio diagnostika – tik viena iš daugelio elektronikos paslaugų

Kitas reikalas – kai diagnostika atliekama autoservise, kuriame dirba daug įvairių sričių specialistų. Nes… Diagnostika apima beveik visas automobilio remonto sritis – pradedant elektra, baigiant važiuokle bei automatinių dėžių remontu – šiuolaikiniuose automobiliuose. Todėl… jeigu aplinkui nematyti didelio pagalbos kolektyvo, vargu ar galėsite po atliktos diagnostikos , tikėtis realaus remonto sprendimo būdo. Na išimtis jeigu žmogus specializuojasi būtent keliose automobilių markėse ir žino visus gedimus mintinai, o kompiuterinė diagnostika – tik būdas sutaupyti laiko.

Ką norime šiuo straipsniuku pasakyti? O gi štai ką: jeigu reikia tik klaidų kodų – važiuojate pas “ autodiagnostikus “ , kurių duona kasdieninė – klaidų skaitymas. Jie jums pasakys, kas yra jūsų automobiliui, tačiau jo nesiims remontuoti, nes jie daro diagnostiką, o remontas – ne jų darbas. Kitas reikalas, kai jums reikia, kad jūsų automobilis važiuotų ir jokie „CHECK ENGINE“ negadintų jums geros nuotaikos ir nekeltų spaudimo („kraujo“).

Čia vienas autodiagnostikas jums nepadės tikrai… reikės komandos. Nes gedimų pasitaiko šiandieniniame automobilyje tokių, kad kartais reikia naktimis nemiegoti ir su kolegomis kitose šalyse pasikonsultuoti.

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARORenault Automobilių patikra prieš pirkimąKompiuterinė automobilių diagnostika

Leave a Reply