OPEL DIAGNOSTIKA IR REMONTAS

Šiandien Opel diagnostiką Kaune ir Vilniuje profesionaliai galima atlikti pas Ričardą (Kaunas) ir Tomą (Vilnius). Žinoma iš karto paklausite: o ką reiškia tas profesionaliai? Ir jūs būsite teisūs užduodami tokį savaime suprantamą klausimą. O mes savo ruožtu pabandysime jums dabar, čia ir tuoj pat, išdėstyti kaip autoservisas turi atlikti diagnostiką, kad jūs nusišypsotumėte.

PROFESIONALIAI, GREITAI IR PIGIAI

opel patikra diagnostika vilniuje kaune klaipedoje

GREITAI? 

Greitai ? Ne… greitai darosi daug kas gyvenime, tačiau tik ne automobilio patikra. Po greitos Opelio diagnostikos – greitai apsilankysite serviso centre su sugedusiu savo mylimu automobiliuku.

PIGIAI? 

Pigiai? Ne… neturime galimybių dirbti pigiai – nes, deja mes jau ne 25 m2 garažėlis, o ir patirtis Opel automobilių remonto srityje turi savo kainą. Taip pat neturime galimybių dirbti ir brangiai – nes jūs, dažniausiai nesate milijonieriai. 🙂

Apie Opel remonto kainas pakalbėkime gal geriau telefonu, o dar geriau – po žmoniškos jūsų Opelio apžiūros ir įvertinimo.

KOKYBIŠKAI?

automobiliu patikra vilnius kaunas klaipedaAuto diagnostika Vilniuje Kaune Klaipėdoje – protingi remonto sprendimai bet kokiam gedimui su tikra garantija

Kokybiškai? – deja šį kartą sakysime jau taip… Kokybiška Opel diagnostika – tai tokia automobilio patikra, kurios metu pateikiami ne tik gedimai ir jų, ant lapo surašytas, sąrašas, tačiau pateikiamas protingas probemos sprendimo būdas, kuris remiasi kiekvieną kartą skirtingu algoritmu.

Ir atminkite, kuo šis algoritmas bus teisingesnis, tuo Opel remonto kaštai bus mažesni. Opel servisas Kaune ir Vilniuje Pagarbiai, Ričardas (Opel servisas Kaune) ir Tomas (Opel servisas Vilniuje) Daugiau apie mus paskaitykite čia >>>

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA IKI 22.00h VAKARO

Opel Automobilių patikra prieš pirkimą

Opel kompiuterinė automobilių diagnostika

NAUJA PASLAUGA – OPEL KATALIZATORIAUS PATIKRINIMAS 

Trys mėnesiai atgal pasikeitė išmetimo  sistemų patikros taisyklės Techninės apžiūros centruose. Dabar itin akylai stebima ar nėra išpjauti ne tik Opel automobilių katalizatoriai… Todėl rekomenduojame pasitikrinti ir šią vietą prieš susiruošus eiti techninkinę. Reikalui esant, galime pasiūlyti Opel automobilių katalizatorius ypač pigiai.